PASLAUGOS

Siūlome įvairias paslaugas visoje Lietuvoje. Susisiekite su mumis dėl išsamesnės informacijos.

Mes ne tik pasiūlysime Jums tinakamą įrangą už patrauklią kainą, bet suprojektuosime ir sumontuosime vidaus šildymo sistemas. Nuo projekto iki galutinio šildymo sistemų įrengimo.Visada parinksime išskirtinai Jums optimaliausius ir tinkamiausius sprendimus.Įrengsime labiausiai tinkamas šildymo sistemas, atsižvelgdami į Jūsų poreikius bei montavimo pastate galimybes. Pasitelkdami savo ilgametę patirtį bei įžvalgą pasiūlysime geriausius, konkrečiai situacijai tinkamus šildymo sistemos įrenginių sprendimus.Visus montavimo ir įrengimo darbus atliks tik profesionalūs ir savo darbą gerai išmanantys, patyrę ir galintis užtikrinti aukštą darbų kokybę, specialistai.

Šildymo sistemų rinka nuolatos keičiasi, joje pristatomi vis modernesni ir pažangesni sprendimai. Be specialistų pagalbos susigaudyti visose naujovėse nelengva, todėl padėsime Jums išsirinkti tai, kas tiktų labiausiai tiek pagal kainą, tiek pagal kokybę. Džiaugiamės galėdami pasidalinti su Jumis savo patirtimi ir pasiūlyti pačius tinkamiausius sprendimus.

DARBAI ATLIEKAMI VISOJE LIETUVOJE !

ŠILDYMO SISTEMŲ ĮRENGIMAS
Šildymo sistemų montavimas:

-Granuliniai katilai

-Kieto kuro katilai

-Dujiniai katilai

-Šilumos siurbliai

-Regeneraciniai katilai

-Elektriniai katilai

-Šildymo sistemų atnaujinimas

Oro kondicionierių montavimas ir priežiūra

Mes ne tik pasiūlysime Jums tinakamą įrangą už patrauklią kainą, bet suprojektuosime ir sumontuosime vidaus vėsinimo sistemas. Nuo projekto iki galutinio sistemų įrengimo. Visada parinksime išskirtinai Jums optimaliausius ir tinkamiausius sprendimus.Įrengsime labiausiai tinkamas vėsinimo sistemas, atsižvelgdami į Jūsų poreikius bei montavimo pastate galimybes. Pasitelkdami savo ilgametę patirtį bei įžvalgą pasiūlysime geriausius, konkrečiai situacijai tinkamus vėsinimo sistemos įrenginių sprendimus.Visus montavimo ir įrengimo darbus atliks tik profesionalūs ir savo darbą gerai išmanantys, patyrę ir galintis užtikrinti aukštą darbų kokybę, specialistai.

Oro kondicionierių rinka nuolatos keičiasi, joje pristatomi vis modernesni ir pažangesni sprendimai. Be specialistų pagalbos susigaudyti visose naujovėse nelengva, todėl padėsime Jums išsirinkti tai, kas tiktų labiausiai tiek pagal kainą, tiek pagal kokybę.

Džiaugiamės galėdami pasidalinti su Jumis savo patirtimi ir pasiūlyti pačius tinkamiausius sprendimus.

DARBAI ATLIEKAMI VISOJE LIETUVOJE !

Santechnikos darbai

Kvalifikuotas santechnikas kokybiškai sutvarkys ar įrengs naują santechnikos sistemą Jūsų biure ar namuose. Meistras atvyks į vietą ir pasirūpins, kad viskas būtų sujungta nepriekaištingai ir funkcionuotų maksimalų tarnavimo laiką.

Galimi patys įvairiausi darbai. Nematote ko ieškote? Susisiekite ir pasiūlysime Jums tinkamą sprendimą!

DARBAI ATLIEKAMI VISOJE LIETUVOJE!

MŪRO IR APDAILOS DARBAI

Patyrę mūrininkai, mūrija visų rūšių blokelius ir plytas. Mūsų teikiamos mūrijimo ir apdailos paslaugos - pagal Jūsų poreikius ir norus. Jūsų patogumui medžiagas sukomplektuosime patys.

Atliekame įvairaus sudėtingumo tiek paprasto mūro, tiek apdailos mūro darbus. Taip pat ir mūro remonto darbus.

Su malonumu apsiimsime pastatyti ne tik mūrinį objektą, bet padarysime ir kitus nedidelius mūro ar statybos darbus, tokius kaip pertvarų ar kaminų mūrijimą, židinio apdailą.

DARBAI ATLIEKAMI VISOJE LIETUVOJE !

KAMINAI NUO PROJEKTO IKI MONTAVIMO

Visada atsižvelgiame į statinio konstrukcijas, užsakovo pageidavimus ir esamas galimybes.

Įvertinę situaciją ir poreikius, visuomet randame tinkamiausią būdą kamino konstrukcijai įrengti, pasirūpiname reikalingomis medžiagomis ir priemonėmis.

Dirbame atsakingai, kruopščiai, sąžiningai ir pagal esamas Lietuvoje galiojančias normas ir taisykles.

Esant poreikiui, patys gaminame nestandartines detales ir priedus.

PASLAUGOS TEIKIAMOS VISOJE LIETUVOJE !