PLIENINIAI ŽIDINIAI

Plieniniai židiniai Kratki

Didelė ir plati plieninė židinio kapsulė . Didelis stiklas leidžia mėgautis liepsna. Stiklo apipūtimo sistema (švaresnis stiklas), vermikulitinis deflektorius, pakūra išklota baltomis Thermotte plokštėmis, moderni rankenėlė. Geras kainos / kokybės santykis.

Plieniniai židiniai NORDPEIS

Kuo norvegiški židiniai ypatingi? Šioje šalyje žiemos atšiaurios ir ilgos, gausu sniego, nuolat pučia ledinis vėjas. Norvegijoje ugnis ir židinys yra ne šiaip sau būsto atributai, atšiauriame klimate jie buvo žmonių išgyvenimo sąlyga, todėl visais laikais čia gyvavo ugnies kultas, ugnis yra daugelio norvegiškų tradicijų ir gyvenimo būdo dalis.

Plieniniai židiniai DOVRE

Ypač moderni, naujos kartos, nedidelė židinio kapsulė - didelio efektyvumo plieninis židinys, turintis lygų stiklą juodai dažytais pakraščiais, leidžiantį gėrėtis ypač gražia dujų generacijos liepsna. Ketaus pakūros dugnas, vermikulitinės sienelės. Turi antrinį degimą ir efektyvų stiklo apipūtimą, išorės oro pritekėjimo jungtį.

Plieniniai židiniai Hajduk

Nedidelis ugniakuras Hajduk pagamintas iš plieno ir išklotas storomis 5 cm tikro šamoto plokštėmis, pakeliamos durys, oro padavimo iš lauko galimybė, stiklo apipūtimas, antrinio degimo sistema, vidinė peleninė.

Plieniniai židiniai LINATULLI

Linnatuli suomiški šilumą akumuliuojantys židiniai - krosnys - yra:
• skleidžiantys aplinkai sukauptą šilumą iki 24 valandų po paskutinio kuro sudegimo; aukšto efektyvumo - 85-90%; lengvai montuojami - sluoksniuojamų elementų struktūra užtikrina nesudėtingą židinio surinkimą ir sumažina montavimo klaidų riziką;

Plieniniai židiniai NIBE

Ypatumai:
• švaraus stiklo sistema – dėl efektyvesnės kuro deginimo technologijos židinio įdėklas yra ypač ekonomiškas, o suodžių susidarymas - minimalus;
• židinio įdėklas atitinka ypač aukštus aplinkosaugos reikalavimus ir mažas emisijos normas nepriklausomai nuo šildymo galios;
• galimybė prijungti orą degimui iš lauko ar kitos patalpos;

Plieniniai židiniai SPARTHERM

Ilgaamžiški, unikalūs Spartherm plieniniai židiniai atvers naujas galimybes Jūsų interjere! Pagaminti iš pačių geriausių medžiagų.

Plieniniai židiniai SCHMID EKKO

Židiniai – tai energetinis centras, suburiantis aplik save šeimą ir draugus. Tai taip pat paprastas ir patogus apšildymo būdas ir pagaliau architektūrinis elementas, visada pritraukiantis dėmesį ir priduodantis šarmo Jūsų namų interjerui. Modelio pavadinime du pirmi skaičiai žymi rėmelio su stiklu plotį, du sekantys skaičiai žymi židinio rėmelio su stiklu aukštį. Raidė “H” židinio modelio pavadinimo gale rodo durelių atidarymą, pakeliant dureles į viršų.

AXIS

 Axis firma gamina aukščiausios klasės ugniakurus, jų sudėtinės detalės pjaustomos lazeriu, korpusas virinamas mechaniniu būdu, kiti gamybos procesai bei surinkimas kompiuterizuoti.

ROMOTOV 

tai vienas žinomiausių čekiškų židinių ir krosnelių gamintojų. Krosnelės yra pagamintos iš aukštos kokybės plieno, jų degimo kameros vidus išklotas šamotu, o tai leidžia akumuliuoti šilumą, kuri atiduodama į patalpą jau baigus krosnelėms kūrentis.