Drėkintuvas Wanas UMECTO 600

PRIVALUMAI:

Gera savijauta – žema oro drėgmė (ypač šildymo laikotarpiu) daugiausia turi įtakos kvėpavimo takų sudirginimui ir akių bei odos išdžiūvimui, o dėl to greičiau senėja oda bei yra pažeidžiama. Atitinkama drėgmė riboja polinkį infekcijoms, yra palanki alergiją turintiems žmonėms bei teigiamai veikia imuninę sistemą. Sausas oras yra nuovargio priežastis, sunku susikoncentruoti, kyla problemos su miegu. Šiuos negalavimus ypač jaučia maži vaikai ir vyresnio amžiaus žmonės.

Komfortas – ribojamas dulkių ir alergenų kiekis, ženkliai sumažėja elektrostatinis reiškinys.

Įtaka aplinkai – atitinkamas drėgmės lygis teigiamai veikia medinių baldų ar parketo išvaizdą ir ilgaamžiškumą, naudingas augalams ir gyvūnams.

Kompaktiškas dizainas – du įrenginiai viename. Drėkintuvą WANAS UMECTO su SMART HEATER šildytuvu tereikia prijungti prie rekuperatoriaus bei prie vandentiekio ir kanalizacijos.

Higieniška sistema – adiabatinio oro drėkintuvo Wanas Umecto kasetė nepraleidžia kalcio junginių bei kitų nešvarumų iš oro ir vandens , kurie nepatenka į patalpą, nes automatiškai kaskart pašalinami į kanalizaciją. Lengva prieiga valymui. Nėra oro sustojimo.

Energijos vartojimo efektyvumas – tai energiją taupantis įrenginys, veikimas paremtas natūraliu (adiabatiniu) vandens garinimo procesu, dėl to sunaudojama mažai energijos. Išmanioji valdymo sistema užtikrina mažą energijos kiekio sunaudojimą.

Paprastas valdymas – įrenginys valdomas valdikliu, kurį standartiškai turi kiekvienas WANAS UMECTO adiabatinis oro drėkintuvas. Tai visiškai automatinis įrenginys.Tylus darbas – įrenginys neskleidžia garso į aplinką.

Drėkintuvo UMECTO komplektacija: kondensato sifonas, kronšteinas montavimui prie sienos, kronšteino tvirtinimo varžtai.

Techniniai duomenys

Maksimalus įrenginio našumas iki: (m3/h) - 600

Energijos suvartojimas 15 W

Ortakių diametras 200 mm

Šildytuvo galia 1000 W

Vid.vandens sunaudojimas (ltr/h) 0,35

Maks.vandens sunaudojimas (ltr/h) 10.1

Vandentiekio atvamzdis (coliais) 3/4

Vandentiekio slėgis (MPa) 0,15-0,6

Darbinė temparatūra (min/ max) 5-45 °C